Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Італійський стілець із підлокітниками із садової колекції KRION CHARC темно сірий.
Матеріал:
АЛЮМІНІВНА РАМА З ПОРОШКОВИМ ПОКРИТТЯМ (ПОЛІЕСТЕР). М'ЯКІ СИДІННЯ ТА СПИНКА. ТЕКСТИЛЕНОВЕ ПОКРИТТЯ SUNBRELLA.
ВАГА (КГ) 3,8
БРЕНД БІЗЗОТТО
Розмір: 56A - 61.5B - 88H - 45H1 - 63.5H2
Виробництво: Італія.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bizzotto Andrea |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Нове |
| Основа крісла | Стандартне (4 ніжки) |
| Цвет обивки | Темно-сірий |
| Колір (відтінок) меблів | Сірий, Темно-сірий |
| Варіант сидіння | М'який |
| Колір каркаса | сірий, темно-сірий |
| Наявність підлокітників | True |
| Тип мебели | крісло |
| Покриття | Порошкова фарба |
| Тип опор | Ніжки |
| Складана конструкція для зберігання і транспортування | True |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | метал, алюміній |
| Сидіння | тканина, метал, алюміній |
| Спинка | поліестерова тканина, тканина, метал, алюміній |
| Підлокітник | алюміній |
| Каркас крісла | метал |
| Оббивний матеріал | тканина |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 880 мм |
| Ширина | 560 мм |
| Глибина | 615 мм |
- Ціна: 7 600 ₴











Відправка з 20 травня 2026