Кошик
Немає відгуків, додати

Проектування та Інтер'єрний дизайн

Для інтер'єрного дизайну та розробки проектів ми понад п'ять років співпрацюємо з нашими італійським компаньйоном Андреа Карлі та його компанією Top Arredi Vendita Mobili e Arredamenti su Misura - Arredo Design Online | TopArredi. Вартість їх послуг можна порівняти з розцінками нашого ринку, і дає можливість отримати італійське естетичне бачення свого інтер'єру, і поради щодо підбору меблів, та освітлення, тому що вони самі є дилерами на своєму ринку. Італійці пропонують 3 види проектів: Proggetto Small - це двомірне планування розташування меблів з урахуванням функціоналу та прив'язкою до розмірів. Proggetto Medium - цей етап включає підбір кольорів оздоблень та фото меблів. Proggetto Large – це проект інтер'єру з прив'язкою до розмірів, підбором оздоблень та 3D візуалізацією. Попередній збір інформації ми здійснюємо за відеозв'язком з італійцями у нас у шоурумі.

Допомога та консалтинг.
Підтримка по телефону або електронною поштою допоможе вам у використанні порталу.
Дізнайтеся більше про технічні та єстетичні аспекти нашої продукції
Визначимо разом найкращий тип консультації чи проекту для задоволення ваших потреб.

Ви можете отримати безкоштовну консультацію онлайн або в нашому шоурумі від наших італійських архітекторів і дизайнерів інтер’єру, які зможуть надати вам детальну інформацію про матеріали та продукти.  Особиста консультація, очевидно, дає можливість вивчити всі технічні деталі «наживо» і доторкнутися до матеріалів з перших рук. 

Якщо у Вас не знайдеться часу, ми пропонуємо альтернативні послуги, як надсилання фотографій, відео або відеоконференції, щоб подолати відстань і зробити пояснення щодо матеріалів і відтінків більш сприйнятими, якщо необхідно, за запитом ми надсилаємо зразки матеріалів, щоб мати можливість побачити їх наживо, не виходячи з дому.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner