Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Італійський стілець із садової колекції 2024 NOELIA MOON сірий світлий.
Матеріали:
АЛЮМІНІВНА РАМА З ПОРОШКОВИМ ПОКРИТТЯМ (ПОЛІЕСТЕР). ПЛЕТІННЯ З ВЕРІВКИ TETORON (100% ПОЛІЕСТЕР). ПОДУШКА СИДІННЯ ЗІ ЗЙОМНИМ ПОКРИТТЯМ З ОЛЕФІНОВОЇ ТКАНИНИ (100% ПОЛІПРОПИЛЕНА).
ВАГА (КМ) 5.7
БРЕНД БІЗЗОТТО
Розмір: 60A - 64B - 80H - 50H1
Виробництво: Італія.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bizzotto Andrea |
| Країна виробник | Італія |
| Тип меблів | крісло |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Сірий |
| Підстава крісла | Стандартне (4 ніжки) |
| Колір оббивки | Сірий |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Колір каркасу | Сірий, Білий |
| Наявність підлокітників | Так |
| Тип опор | Ніжки |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Покриття | Порошкова фарба |
| Колір | Сірий |
| Колір каркаса | Білий, сірий |
| Складана конструкція для зберігання і транспортування | True |
| Матеріал виготовлення | |
| Підлокітник | Алюміній |
| Каркас стільця | Алюміній, метал |
| Сидіння | Алюміній, тканина, метал |
| Спинка | поліестерова тканина, метал, Алюміній, тканина |
| Каркас крісла | метал |
| Оббивний матеріал | тканина |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 800 мм |
| Ширина | 640 мм |
| Глибина | 600 мм |
- Ціна: 15 000 ₴









Відправка з 30 травня 2026