Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Італійський стілець із підлокітниками із садової колекції EVERLY GRAPHITE графіт, метал.
Матеріали:
АЛЮМІНІВНА РАМА З ПОРОШКОВИМ ПОКРИТТЯМ (ПОЛІЕСТЕР). ТЕКСТИЛЕНОВЕ ЧЕРВОЧНЕ ПЛЕТІННЯ З НАПОЛНЕННЯМ НИТРИЛЬНОЇ ГУМИ. ПОДУШКА СИДІННЯ ЗІ ЗЙОМНИМ ПОКРИТТЯМ З ОЛЕФІНОВОЇ ТКАНИНИ (100 % ПОЛІПРОПИЛЕНА) ДЛЯ ВИКОРИСТАННЯ НА ВУЛИЦІ.
ВАГА (КМ) 7.5
БРЕНД БІЗЗОТТО
Розмір: 61A - 60B - 82H - 50H1 - 65H2
Виробництво: Італія.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bizzotto Andrea |
| Країна виробник | Італія |
| Тип меблів | крісло |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Колір (відтінок) меблів | Темно-сірий |
| Підстава крісла | Стандартне (4 ніжки) |
| Колір оббивки | Сірий |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Наявність підлокітників | Так |
| Тип опор | Ніжки |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Покриття | Порошкова фарба |
| Складана конструкція для зберігання і транспортування | True |
| Матеріал виготовлення | |
| Підлокітник | Алюміній |
| Каркас стільця | Алюміній, метал |
| Сидіння | Алюміній, тканина, метал |
| Спинка | поліестерова тканина, метал, Алюміній, тканина |
| Каркас крісла | метал |
| Оббивний матеріал | тканина |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 820 мм |
| Ширина | 610 мм |
| Глибина | 600 мм |
- Ціна: 21 500 ₴










Відправка з 20 травня 2026