Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Італійський стілець із садової колекції ISSY FOG CHAIR сірий матовий.
Матеріал:
СТАЛЬНА РАМА ДЛЯ ЗОВНІШНЬОГО ВИКОРИСТАННЯ (E-COATING), ПОРОШКОВЕ ПОКРИТТЯ (ПОЛІЕСТЕР) З МАТОВОЮ ФАКТУРОЮ
ВАГА (КГ) 4,5
БРЕНД БІЗЗОТТО
Розмір: 48A - 60B - 81H - 45H1
Виробництво: Італія.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bizzotto Andrea |
| Країна виробник | Італія |
| Тип меблів | стілець |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Колір (відтінок) меблів | Сірий |
| Підстава крісла | Стандартне (4 ніжки) |
| Колір оббивки | Сірий |
| Варіант сидіння | Жорстке |
| Колір каркасу | Сірий |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Тип опор | Ніжки |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Покриття | Порошкова фарба |
| Колір | Сірий |
| Цвет обивки | сірий |
| Колір каркаса | сірий |
| Складана конструкція для зберігання і транспортування | True |
| Матеріал виготовлення | |
| Підлокітник | Алюміній |
| Каркас стільця | Алюміній, метал |
| Сидіння | Алюміній, метал |
| Спинка | метал, Алюміній |
| Каркас крісла | метал |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 810 мм |
| Ширина | 480 мм |
| Глибина | 600 мм |
- Ціна: 3 000 ₴






Відправка з 30 травня 2026