Відкрийте для себе елітний розкладний диван-ліжко KENDO з натуральної шкіри — ідеальний вибір для поєднання стилю та функціональності у вашому житловому просторі. Цей універсальний диван вирізняється не тільки елегантним дизайном, але й винятковим комфортом.
Сучасний дизайн із металевими деталями. Дозвольте собі спокуситися диваном-ліжком KENDO і його чорними металевими вставками у двох підлокітниках, які надають його зовнішньому вигляду нотку сучасності та вишуканості, створюючи гармонійний баланс між елегантністю та сміливістю.
Комфорт без компромісів. Завдяки матрацу найвищої якості та системі швидкої трансформації диван-ліжко KENDO гарантує вам спокійний і комфортний сон. Насолоджуйтеся оптимальним комфортом як у положенні сидячи, так і в положенні лежачи, а також подаруйте собі, або своїм гостям приємний сон завдяки цьому розкладному дивану-ліжка зі шкіри. Елітний диван-ліжко KENDO також практичний завдяки своїм повністю знімним елементам конструкції, що спрощує його обслуговування.
Довжина дивана ліжка: L 190 см. Висота: В 86 см. Глибина: Г 96 см (Г 205 см у відкритому вигляді). Вага: 102 кг. Пенополиуретан HR 35кг м3. Матеріал ніжок: ніжки виготовлені з чорного металу. Постільна білизна: матрац завширшки 14 см і постільна білизна розміром 140х194 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samoa |
| Країна виробник | Італія |
| Тип дивана | прямий |
| Наявність спального місця | Так |
| Тип спального місця | для щоденного сну |
| Кут дивана | взаємозамінний |
| Кількість посадочних місць | 3 |
| Спосіб розкладання | вперед |
| Механізм трансформації спального місця | Французька розкладачка |
| Обивний матеріал | Велюр, Тканина, Штучна шкіра, Натуральна шкіра, Екошкіра |
| Колір | Чорний |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Так |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Вид м'яких меблів | Розкладні дивани |
| Габаритні розміри | |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 86 см |
| Висота підлокітників | Так |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 195 см |
| Ширина спального місця | 140 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас дивану | дерев'яний брус |
| Підстава спального місця | гумовотканинні ремені, дерев'яні ламелі |
| Підлокітник | дерев'яний брус |
| Опори | метал |
| Декоративні елементи | метал |
| Наповнювачі | |
| Спальне місце | незалежний пружинний блок, гумовотканинні ремені, пінополіуретан, металева сітка |
| Подушка сидіння | меморіформ, пінополіуретан |
| Подушка спинки | меморіформ, пінополіуретан |
| Комплектація | |
| Підлокітники | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Сторона кута дивана | взаємозамінний |
| Знімні подушки | сидіння, спинки |
| Знімні чохли | сидіння, спинки |
| Користувацькі характеристики | |
| Довжина дивана | 190 см |
| Глибина дивана | 96 см |
| Оббивний матеріал | натуральна шкіра, штучна шкіра, екошкіра, тканина, велюр |
- Ціна: 98 000 ₴






Відправка з 14 червня 2026