Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
МАЛЕНЬКИЙ СТОЛИК, СТАЛЬНА КОНСТРУКЦІЯ, фарбування ЕПОКСИДНИЙ ПОРОШОК. Скляна стільниця. КОЛЕКЦІЇ:BIZZOTTOSTYLE: ЗАТИСНІ МАТЕРІАЛИ: МЕТАЛ
Ручна робота.
Виробник: Andrea Bizzotto, Італія
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bizzotto Andrea |
| Країна виробник | Італія |
| Форма стільниці | кругла |
| Колір | Золотистий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Покриття | Порошкове |
| Стиль виконання | Модерн |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Стільниця | скло, скло тоноване |
| Каркас, ніжки | метал |
| Фасади | метал |
| Декоративні елементи | метал, скло |
| Габаритні розміри столика | |
| Довжина столика | 38 мм |
| Глибина столика | 38 мм |
| Висота столика | 56 мм |
| Максимальна висота регульованого столика | 56 мм |
| Мінімальна висота регульованого столика | 56 мм |
| Вага столика | 7.2 кг |
| Товщина скла | 4 мм |
- Ціна: 5 600 ₴





