Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Структура з деревини в'яза, сидіння з мотузкового плетіння, поліуретанове покриття.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bizzotto |
| Тип меблів | стілець |
| Колір | Білий |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | натуральне дерево |
| Сидіння | ротанг |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 490 мм |
| Глибина | 420 мм |
| Висота | 780 мм |
- Ціна: 7 000 ₴





Відправка з 20 травня 2026