
Стіл розкладний 160 / 410 × 90 Art. 1683
- Під замовлення
- Код: 0745491
Відправка з 11 червня 202636 000 ₴
+380 (99) 324-11-49
Дизайнер Євгенія Майорова
- +380 (99) 371-31-51Директор
- +39 (393) 932-65-36Засновник: Беніаміно Маркезан
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стіл з ламінату, обробка дуб з сучком, розмір 160 х 90, висота 76, 5 шт вставок подовження по 50 см, в розкладеному положенні 410 х 90 см., Доступний в 3 обробках: дуб з сучками, бетон, білий під старовину. Виробництво TEMPESTA, Італія.
| Габаритні розміри столу | |
|---|---|
| Довжина столу | 1600 мм |
| Висота столу | 760 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 1600 мм |
| Ширина столу | 900 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 4100 мм |
| Регулювання столу | |
| Розмір стільниці обіднього столу | Так |
| Основні | |
| Розкладна стільниця | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Італія |
| Форма столу | Прямокутний |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Каркас, ніжки | ламінована ДСП |
- Ціна: 36 000 ₴



