Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стіл з шпонованою стільницею з дуба, обробка природня, розмір 180 х 90, висота 76, база із загартованого скла, виробництво TEMPESTA, Італія.
| Габаритні розміри столу | |
|---|---|
| Довжина столу | 180 мм |
| Висота столу | 76 мм |
| Ширина столу | 90 мм |
| Основні | |
| Колір | Коричневий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Покриття | Лак |
| Форма столу | Прямокутний |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | шпонована ДСП |
| Фасади | шпонована ДСП |
| Каркас, ніжки | скло |
- Ціна: 20 000 ₴


Відправка з 24 травня 2026