
Стіл розкладний з натурального дерева SALFORD 160-260X100
- В наявності
35 000 ₴
+380 (99) 324-11-49
Дизайнер Євгенія Майорова
- +380 (99) 371-31-51Директор
- +39 (393) 932-65-36Засновник: Беніаміно Маркезан
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стіл розкладний з натурального дерева Шишам, природне оздоблення. 2 вбудовані елементи подовження (метелик) по 50 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bizzotto |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Розкладна стільниця | Так |
| Колір | Дерево |
| Покриття | Лак |
| Форма столу | Прямокутний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 77 мм |
| Ширина столу | 100 мм |
| Довжина столу | 160 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 160 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 260 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | натуральне дерево |
| Фасади | натуральне дерево |
| Каркас, ніжки | натуральне дерево |
| Царговий пояс столу | масив дерева |
- Ціна: 35 000 ₴









