
Стіл Orlando Ov Brown 210X100
- Під замовлення
Відправка з 19 червня 202629 500 ₴
+380 (99) 324-11-49
Дизайнер Євгенія Майорова
- +380 (99) 371-31-51Директор
- +39 (393) 932-65-36Засновник: Беніаміно Маркезан
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Структура деревини манго. обробка на основі нітроцелюлози.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bizzotto |
| Країна виробник | Італія |
| Форма столу | Овальний |
| Розкладна стільниця | Так |
| Колір | Дерево |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Покриття | Лак |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 210 мм |
| Ширина столу | 100 мм |
| Висота столу | 76 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | натуральне дерево |
| Фасади | натуральне дерево |
- Ціна: 29 500 ₴


