Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Структура з шишамового дерева, задня стінка з фанери. натуральна обробка. металеві ручки.
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Функціональне призначення | Під аудіо-відео апаратуру, Під плазмовий і РК телевізор |
| Тип меблів | тумба |
| Покриття | Лак |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення | |
| Полиці | натуральне дерево |
| Фасади | натуральне дерево |
| Корпус (каркас) | натуральне дерево |
| Комплектація | |
| Дверка | 2 шт. |
| Полиця | 2 шт. |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 1450 мм |
| Глибина тумби | 350 мм |
| Висота тумби | 490 мм |
- Ціна: 22 000 ₴








Відправка з 24 травня 2026