Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Структура з тікового дерева з водоемульсійним покриттям. Природні форми натурального дерева. Вироби можуть відрізнятися одне від іншого.
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Італія |
| Тип встановлення консолі | підлогова |
| Тип меблів | консоль |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення | |
| Стільниця | натуральне дерево |
| Фасади | натуральне дерево |
| Корпус (каркас) | натуральне дерево |
| Габаритні розміри консолі | |
| Ширина консолі | 150 см |
| Глибина консолі | 45 см |
| Висота консолі | 80 см |
- Ціна: 45 000 ₴











Відправка з 25 травня 2026