Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Поверхня з тикового дерева з водоемульсійним покриттям, основа зі сталі покрита епоксидною порошковою фарбою. Однакові форми, створені з натурального дерева можуть відрізнятися одна від іншої, тож, вироби можуть відрізнятися один від одного. Розміри 100 х 60 х 45Н
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Італія |
| Покриття | Емаль |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Колір (відтінок) меблів | Чорне дерево |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Стільниця | натуральне дерево |
| Фасади | натуральне дерево |
| Декоративні елементи | натуральне дерево |
| Каркас, ніжки | сталь покрита фарбою |
| Габаритні розміри столика | |
| Довжина столика | 100 мм |
| Глибина столика | 60 мм |
| Висота столика | 45 мм |
- Ціна: 21 000 ₴







Відправка з 20 травня 2026