Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Спальня "Луїза" фабрика Top Line, виробництво Італія.
Наповнена деталями, які нам подобаються, ми шукаємо, створена для того, щоб дати затишок. Спальня у білому матовому кольорі надає кімнаті світла і створює додатковий простір.
Гарнітур: білий матовий, глибока ламінація під дерево в'яз. Велика висока 6 дверна шафа (всередині 3 полиці, товщиною 30 мм, 6 металевих штанг для довгих речей). Лаконічне мінімалістичне ліжко на ніжках ідеальне для невеликої кімнати. Ізголів'я виконано під кутом для вашої зручності. Спальне місце 160*190 см. Комод товщина матеріалу 18 мм, 3 ящики з плавним закриванням. Велике дзеркало.
Виробник: Top Line Mobili, Італія
Ціна вказана за повний гарнітур без тумб.
Наш інстаграм: dostupni_mebli_z_italii
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ITAL |
| Країна виробник | Італія |
| Тип комплекту | стандартний набір |
| Кількість предметів | 6 |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Склад гарнітура (комплекту) | |
| Ліжко | двоспальне |
| Шафа для одягу (орний) | 6-ти дверний |
| Приліжкова тумба | 2 шт. |
| Комод | 1 шт. |
| Дзеркало | 1 шт. |
| Матеріал виготовлення спального гарнітура | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Узголів'я ліжка | ДСП ламінована, тканина |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 193 см |
| Ширина ліжка | 170 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 88 см |
| Довжина спального місця | 190 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 240 см |
| Глибина шафи | 52 см |
| Висота шафи | 237 см |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 105 см |
| Глибина комода | 45 см |
| Висота комода | 75 см |
| Габаритні розміри приліжкової тумбочки | |
| Ширина тумби | 49 см |
| Глибина тумби | 38 см |
| Висота тумби | 41 см |
| Розміри дзеркала | |
| Ширина дзеркала | 78 см |
| Висота дзеркала | 50 см |
| Комплектація ліжка | |
| Ортопедична основа (ламелі) | Ні |
| Матрац | Ні |
| Комплект постільної білизни | Ні |
| Додаткові характеристики спального гарнітура | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність декоративної підсвітки | Ні |
- Ціна: 65 000 ₴









